.

הקדישי 10 דקות לקריאת הכתבה החדשה שלי בה אני מסביר את התהליך המוכח שבעזרתו הובלתי למעלה מ 100 מתאמנים לגלות ולהגשים את השלב המשמעותי הבא בחייהם וגם את תוכלי להשאיר מאחור את תחושת חוסר הסיפוק שאת חווה כבר זמן רב!

בכתבה תגלי

תביני מדוע דווקא עכשיו  החלטת לעשות את השינוי שחלמת עליו כבר שנים, ומדוע זו התפתחות טבעית של כל אדם שנמצא בשלב הזה של החיים.

תגלי מדוע מימוש עצמי אינו טרנד אלא צורך בסיסי של כל אדם המניע אותנו לקום בבוקר ומכניס לחיים שלנו אנרגיה ושמחת חיים.

תביני מהם הצעדים הראשונים שאת צריכה לעשות בעולם ההתפתחות האישית וכיצד אימון אישי יוביל אותך למציאת הדבר הבא בהתפתחות שלך.

 הכתבה תראה לך איך לגלות את הצעד הבא בהתפתחות שלך בין עם זה בקריירה , בזוגיות  בלמודים וכו כך שתוכלי לחוות חיים מלאים ומאושרים ללא תחושת חוסר.

מהי השיטה שלי שכבר עזרה למאות אנשים לחיות חיים מלאים שלווים כאלה שתמיד רצו.

תודה שהגעת לקרוא את הכתבה המיוחדת שהכנתי עבורך, שמי עופר שם טוב ואני מנחה סדנאות וקורסים להתפתחות אישית/רוחנית.
כבני אדם אנחנו תמיד נחפש סיפוק ומשמעות בחיים שלנו.
רובנו פשוט זורמים ונגררים לעשיה בלתי פוסקת, ומתמודדים  עם קשיים ואתגרים בלתי פוסקים, וכאשר פתאום באמצע החיים יש לנו דקה לעצור או שאנחנו חווים משבר אנחנו קולטים שזה לא ממש המקום בו רצינו להיות בו. 
בנקודה זו אנחנו חווים תחושות של מרמור, כעס עצמי, חוסר רצון להתאמץ ואפילו תחושת דיכאון...
לאחר שעברתי בעצמי תהליך של שינוי תהליך של שינוי וריפוי עצמי ולאחר שאמנתי מעל ל 100 מתאמנים,
אני יכול לומר לך שלהגיע למימוש עצמי אולי נשמע כמו פרוייקט מסובך אבל אם עושים ומגדרים מראש את היעדים שאליהם אנחנו רוצים להגיע ואת המסלול שבו נלך זה הופך לתהליך פשוט.

מדוע התעורר בך הרצון לעשות שינוי?

אני מניח שאם הגעת לכאן לא סתם התעוררת פתאום והחלטת שאת צריכה שינוי, זה תהליך
שנבנה אצלך. אולי לא היית מודעת אליו ואולי אפילו ניסית במשך השנים ללכת לטיפולים פסיכולגיים, סדנאות וקורסים בשיטות שונות אבל שום דבר לא עזר.

התחושה של רצון לשינוי קורה בדר"כ בסביבות גיל 35+ והסיבה קשורה לתהליך הטבעי של החיים בהם בחרת:
אם בתחילת הדרך היית עסוקה בעיקר בקריירה, במציאת זוגיות, בילדים והחיים די זרמו, בגיל 35 +, שהילדים קצת גדלו והם כבר לא צריכים אותך באותה תדירות, הזוגיות נכנסה לשגרה והיא כבר לא מרגשת , העבודה היא רק מקור לפרנסה ולא יותר מזה...ופתאום יש לך שקט ואת יכולה לעצור לרגע, את פתאום קולטת שמה שהיה בעבר מקור עבורך של סיפוק ואושר כבר לא כל כך " עושה לך את זה" ..

עכשיו פתאום שכולם משתנים ומתפתחים סביבך את קולטת שאת נשארת תקועה באותו המקום כי תמיד ויתרת, ויתרת על הקידום בעבודה מאחר ולא יכולת להישאר שעות בגלל הילדים, ויתרת על חוגים שתמיד רצית לקחת כי יש חוגים לילדים, ויתרת אפילו על תור במספרה כי לילד היה יום המשפחה בגן.. ועכשיו מה ?

השאלה הגדולה שאת שואלת את עצמך – "אז מה עכשיו, מה נשאר לי, היכן המשמעות הגדולה של חיי?"

היי, אל תלקי את עצמך, יש לזה פתרון, הוא לוקח זמן והתמדה אבל תחשבי מה זה לעומת לחיות חיים שלמים בלי תחושה של מימוש עצמי הפתרונות לשלב זה של החיים נמצאים אצלך עמוק בפנים עכשיו זה הזמן הנכון להתחבר אליהן שוב מחדש.

קצת על עצמי

אני רוצה לעצור לשניה ולספר לך על עצמי- שמי עופר שם טוב,
אני בן 34 כיום, בא ממשפחה של קבלנים שעוסקת בתשתיות בנייה.
לאחר מותו של אבי בתחילת שנות העשרים של חיי, אני ואחי הבכור יצאנו לדרך עצמאית, פתחנו חברה של השקעות בנדל"ן ..אבל שום דבר לא הביא אותי לסיפוק ולתחושה של מימוש עצמי  ופרשתי לאחר זמן קצת. 
לאחר שעברתי כברת דרך ארוכה ומטלטלת הגעתי למסקנה שהייעוד שלי הוא לעזור לאנשים שחווים מצוקה וטלטלה ולחבר אותם למי שהם באמת רוצים להיות.

החלטתי לחקור את הנושא קראתי אלפי מחקרים ומאמרים על כח התודעה, האנטומיה של הגוף, כח האמונה, תת מודע על זה שמחשבה מייצרת מציאות, חקרתי הצלחות של עשרות אנשים מכל התחומים, על הכח של האמונה, שילבתי מחקרים מהמדע של זמננו ביחד עם מקורות קדמונים מכתבי היהדות ותורת הקבלה, על מדעי המוח והאנטומיה של הגוף ואחרי שיישמתי על עצמי את כל מה שלמדתי, פיתחתי כלים שעזרו לי לבנות את עצמי מחדש כך שבסוף התהליך קיבלתי את החיים שלי בחזרה – נולדתי מחדש.

כיום – אחרי שנים בתחום ולאחר שאמנתי מעל 100 מתאמנים, שחוו את השיטה התפיסה והכלים שאיתם אני מאמן, אני מזמין אותך לעבור את אותו תהליך שגם אני עברתי ולממש את עצמך.

מימוש עצמי : טרנד זמני או דרך חיים

בשנים האחרונות אנחנו שומעים וקוראים הרבה על הגשמה עצמית ומימוש עצמי ולחלק מהאנשים זה מרגיש קצת כמו טרנד או כמו מותרות של אנשים בעלי ממון שיש להם את היכולת הכלכלית: "לחפש " את עצמם.
אם גם את חושבת ככה עצרי,
הגשמה עצמית ומימוש עצמי אינו טרנד או מותרות! זהו צורך שמניע אותנו לקום בבוקר ,
מכניס לנו אנרגיה ושמחה לחיים .

לכל אחת מגיע לחיות חיים מלאים וזה לא חייב להיות משהו גדול ומשנה חיים זה יכול להיות גם משהו קטן כמו תחביב שתמיד רצית ללמוד או לקום בבוקר לעבודה שאת אוהבת , לחיות עם האדם שאת רוצה וכו'
כשזה לא קורה אנחנו נמצאים במצב של תסכול, ולדעתי זה אחד התסכולים הגדולים ביותר שלנו – אני רוצה משהו וזה פשוט לא קורה ... מתסכל נכון...

אני מאמין שככל שאנחנו ממשים את חיינו ומוצאים החוצה את החלומות שלנו, החיים שלנו הופכים להיות מאושרים אנרגטיים זה מאפשר לנו יכולת הכלה גדולה יותר ואנחנו הופכים אפילו למקור השראה לחברים ולמשפחה .

אני בטוח שאת אישה מלאת אנרגיה ועשיה אני גם בטוח שביום יום שלך את עובדת ומנהלת חיי חברה ומשפחה פעילים ומלאים ובסך הכל על פניו לא חסר לך כלום.. אבל משהו עדיין מפריע לך מעין תחושה שיש עוד משהו עבורך בחיים משהו שעוד לא הגעת אליו משהו שאם תצליחי ליישם אותו ולשלב אותו בחיים שלך תוכלי "לנשום" לרווחה.

ואני גם בטוח שאת גם מרגישה רגשות אשמה בגלל הרצון הזה לשים את עצמך במרכז ולממש את החלומות והרצונות שלך.. 

אבל אני חייב לומר לך מספיק !

מספיק נתת מעצמך לאחרים, מספיק ויתרת על הדברים שאת רוצה לעשות, מספיק לשים את עצמך במקום השני !

הגיע הזמן לדאוג לעצמך !

תאמיני לי, ברגע שאת תרגישי תחושת סיפוק מהחיים ויהיה לך זמן להשקיע בעצמך, בקריירה, בלימודים חדשים או אפילו בתחביב או בהתנדבות לעמותה שיקרה לליבך.. את תוכלי לתת אפילו יותר מעצמך לסביבה הקרובה שלך .

אם טסת פעם וראית את סרטוני ההדרכה בשעת חירום בטח שמת לב שכשיורדות מסיכות האויר ההוראה היא קודם לשם את המסיכה על עצמך ולאחר מכן לשם אותה על הילד .. בדיוק כך המצב של הגשמה והתפתחות אישית, בכדי שתוכלי להכיל את הסביבה את צריכה קודם לדאוג שאת תהיי מאושרת ומסופקת ולאחר מכן כשיהיה לך " אויר לנשימה" תוכלי לדאוג לשאר.. אחרת את תחנקי . 

 

אז איך בעצם מתחילים ?

את הצעד הראשון כבר עשית, זיהית את הבעיה והחלטת שאת רוצה לתקן את המצב הקיים מעולה !
את יכולה להתחיל לחפש חומר ברשת, לקרוא ספרים, להקשיב למנטורים ביוטיוב , ללכת להרצאות ולהתחיל להבין למי ולאיזה שיטה את מתחברת את יכולה גם לפנות לחברים ולבני משפחה בסביבה הקרובה שלך, אני בטוח שחלקם עברו תהליך כזה או אחר ויכולים לייעץ לך. רק שימי לב שלא כל שיטה ומנטור שמתאימה לאחד תתאים גם לך ולכן כדאי לבחון את ההמלצות לעמוק לפני שמתחילים.
ואת יכולה לקצר את התהליך ולהיעזר באיש מקצוע שממוקד בך ובמטרה שלך ויעזור לך לעשות את השינוי בדרך ובזמן הקצרים ביותר בכדי שתוכלי לחיות את החיים שמגיעים לך .

הצעד השני שאת צריכה לעשות הוא לבחון את חייך ולהבין באיזה חלק מהם את רוצה לעשות שינוי היכן את מרגישה תסכול וחוסר שביעות רצון , ואח"כ להחליט שאת באמת רוצה לעשות שינוי .

עכשיו !.

את חייבת להבין שלעשות שינוי בחיים זה לא דבר פשוט זה תהליך וזה לא קורה ביום אחד וגם לא בשבוע. זוהי דרך שדורשת זמן ומשאבים ואת צריכה להיות מוכנה לעשות אותה אחרת זה לא יעבוד.

ישנם הרבה סיבות שבגללן את יכולה להגיע להחלטה כזו:

את רוצה לחיות טוב יותר , להרגיש יותר מסופקת, להפסיק לחיות בתחושת תסכול,לשנות דפוסי חשיבה שפוגעים באיכות החיים שלך. לפתח ביטחון עצמי בכדי להתמודד טוב יותר עם מצבים שונים. לקבל כלי טובים יותר ליצירת זוגיות וכו'.

הטריגר ממש לא משנה, בסופו של דבר המטרה היא לאפשר לעצמך להתפתח ולצמוח ולצאת מהמצב בו את נמצאת לדרך חדשה.

כיצד  תהליך אימון אישי מוביל אותך למציאת הדבר הבא בהתפתחות שלך?

בכדי שתביני כיצד אימון אישי יכול לתרום לך אני רוצה לספר לך על טלי, לקוחה שלי בת 49 הגיעה אלי בעקבות משבר בזוגיות, ברגע שהילדים שלה גדלו היא התחילה להרגיש שהיא במקום לא טוב היא פתאום קלטה שהיא שנים שיקרה לעצמה שהיא מאושרת והבינה שעשתה את זה "בשביל הילדים" ודחקה את עצמה ואת השאיפות שלה הצידה. היא הגיעה למצב שהיא היתה נרדמת בבכי כל יום .

היא החליטה שזה הזמן שלה לעשות שינוי היא לא ממש ידעה מה היא רוצה היא פשוט רצתה לברוח "
מתחושת המחנק" כפי שהיא הגדירה זאת שמשתלט עליה בכל בוקר.
היא התחילה לקרוא ספרים, להקשיב למנטורים ברשת, היא הלכה להרצאות ואפילו היתה במספר טיפולים אצל פסיכולוגים.

לחברים ולסביבה הקרובה היא לא פנתה היא הרגישה בושה, כי הרי על פניו יש לה הכל, בית עבודה טובה, ילדים מוצלחים אין לה שום סיבה להתלונן ולהרגיש רע... לפחות זה מה שהסביבה חשבה..
אבל הסביבה לא ראתה את החלק הפנימי היום יומי של טלי, זוגיות שאין בה ממש תקשורת , היא ובעלה מחליפים בקושי חמישה משפטים ביום, הילדים שהיו כל עולמה כבר גדולים ועצמאים ולא צריכים אותה כמעט והעבודה זו שהיא נמצאת בה כבר מעל 20 שנה משעממת ומתישה ..

בתחושה זו טלי הסתובבה שנים .. וכל מה שהיא לא ניסתה בכדי לצאת מהמצב הזה לא עזר..
טלי הגיע אלי במקרה .. ממש במקרה.. היא ראתה סרטון שלי בפייסבוק ופנתה אלי בהודעה אישית,
היא היתה סקפטית שאלה מלא שאלות ולקח לה המון זמן להאמין שאכן השיטה שלי תוביל אותה להגשמת היעדים .

כמובן שהסברתי לטלי שזה תהליך שלוקח זמן והיא צריכה להשקיע את הזמן שלה בתהליך ולכן היא צריכה להיות בטוחה שזה אכן התהליך המתאים לה.
טלי הגיע אלי לפגישה ומשם לתהליך שכלל מספר מפגשים של ליווי אישי משולבים בתהליך קבוצתי,
היא פגשה נשים מדהימות שהגיעו גם הם לתהליך וביחד עם התמיכה שלהם כקבוצה והליווי האישי שלי היא הצליחה ליישם את כל היעדים שנקבעו .

כיום טלי מתארת שהיא הכניסה רוח חדשה לזוגיות שלה, היא ביקשה וקיבלה קידום בעבודה, היא מתנדבת בעמותה עם ילדים בסיכון דבר הממלא את הצורך שלה לעזור לאחרים והיא ממשיכה להשתמש בכלים שהיא למדה בכדי לשמור על המצב הזה לשם את עצמה במרכז ולא למנוע מעצמה דברים שהיא חולמת לעשות.

יש לי עוד הרבה סיפורים של לקוחות שהצליחו להגשים את עצמם ואת חלקם תוכלו לראות פה :

אז מה בעצם ההבדל בין אימון להתפתחות אישית עם מאמן מול לימוד עצמי?

למאמן להתפתחות אישית יש מספר יתרונות בולטים:

להגיע ליעד במהירות- בעזרת תהליך ליווי אישי שממוקד בך, ברצונות שלך ובצורך שלך וביצירת תהליך מסודר וממוקד את בעצם מקצרת את הזמן ומגיעה בדרך הקצרה והישרה למטרה שלך – הגשמה עצמית, מבלי לסטות מהדרך. המאמן יוביל אותך יד ביד בתהליך יזהה אצלך את הצורך ואת הדברים שאולי אפילו את לא הצלחת להסביר אותם לעצמך, יתן לך את הכלים ויתווה לך את הדרך הנכונה לשינוי.

בלימוד עצמי  אין מישהו שעומד לצידינו ויחדד לנו דברים שלעיתים אנחנו לא יכולים להסביר אפילו לעצמינו, קשה מאוד לעמוד מול המראה ולראות את התמונה האמיתית, זהו תפקידו של המנטור.

אוביקטביות – בניגוד לסובבים אותך שחלקם מחזיקים עליך בדעה כזו או אחרת או אחרת , אדם חיצוני הוא אובייקטיבי ולא מושפע מדברים שעשית או שהיית אמורה לעשות בעבר ולכן העצות שלו יהיו רק לטובתך ולטובת התהליך שאת עוברת.

לשוחח עם מישהו שנמצא שם בשבילךמנטור שמלווה אותך בתהליך נמצא שם בשבילך גם בכשלונות וגם בהצלחות, ללא שיפוטיות, המטרה שלו לייצר אצלך מוטיבציה חזקה שתתן לך את הכח להמשיך לא לוותר ולגלות את היכולות שקיימות בתוכך ולפתח אותן בכדי שתוכלי לממש את היעדים ששמת לעצמך. לעומת זאת בתהליך עצמי אין מי שינחה אותך ויתן לך כלים שמתאימים בדיוק למבנה האישיות היחודי שלך שמתאים בדיוק בשבילך

 סדנאות ווקורסים ללא ליווי פותרים רק חלק מהבעיה-  היום יש רצון גדול מאוד לפתור דברים מהר, הרבה פעמיים אנשים יוצאים ממפגשים חד פעמיים או מסדנאות בתחושת היי גבוהה , הם מרגשים שפתרו את הבעיה אבל מאוד מהר הם חוזרים לדפוס ישן של התנהגות ואין ממש שינוי מהותי הסיבה לכך היא שבכדי ששינוי יחזיק לאורך זמן התהליכים הרגשים צריכים להבשיל יש צורך לעבור תהליך של צמיחה התפתחות והטמעה .

איך עובדת השיטה שלי?

השיטה בה אני עובדת מורכבת מכלים שפיתחתי הלקוחים מעולם ה- nlp, אימון קלאסי, דמיון מודרך, תורת הקבלה ועוד..
השיטה מורכבת מ 3 חלקים :

1. במישור הרוחני - אנחנו נשתמש בידע וכלים שמגיעים ממקורות קדמונים ביהדות שיעזרו לנו לשחרר חסימות רוחניות ואנרגטיות אותם את סחבת שנים ונלמד את "המדע שמאוחרי משיכת השפע".

2. מישור תודעתי - בשלב זה אנחנו בעצם מתכנתים את תת המודע שלנו להסיר אמונות פנימיות שחוסמות אותנו ויצירת אמונות שיקדמו אותנו לעבר כל מטרה, יצירת מוטיבציה וחיזוק הביטחון העצמי. 

3. אסטרטגיה- לאחר ששיחררנו את כל החסימות והאמונות המגבילות נוכל בעצם לתכנן את האסטרוגיה להגשמת היעדים שלך.

בעזרת הכלים  שאני אלמד אותך את תחזקי את הביטחון העצמי שלך , תפתחי חשיבה ללא מגבלות וללא גבולות כך שבסופו של התהליך אץ תוכלי להגשים כל חלום שרק יהיה לך ותוכלי להגיע לפריצות דרך אישיות ומקצועיות  - לעבוד במה שאת אוהבת, ללמוד דברים חדשים, לחוות זוגיות מדהימה ועוד.. בקיצור השיים הם הגבול. 

מה השלב הבא...

אם הגעת עד לשלב הזה של הכתבה אני בטוח שאת רוצה לדעת עוד מספר פרטים על הטיפול בכדי שתוכלי להבין האם זה מתאים לך לכן הצעד הבא הוא באמת לבדוק שאוכל לעזור לכם.
אני יודע שיש לכם עכשיו המון שאלות לגבי התוכנית ושאתם רוצים להיות בטוחים שזו אכן ההחלטה הנכונה עבורכם.
בשלב בראשון אני אצור איתך קשר ואשוחח איתך , אני אשאל אותך מספר שאלות וכמובן אענה לך
על כל שאלה , לאחר מכן אסביר לך על התהליכים הקימים ונבחר ביחד את התהליך שאני מתאים לך
וליעדים שהצבת לעצמך,
כל מה שאת צריכה זה למלא את הפרטים בטופס .

מחכה לשוחח איתך,
עופר שם טוב.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.